2011 Yaz ayakkabı modasındaki ayakkabıları nasıl giymeliyiz? - womenist.net 

2011 Yaz ayakkabı modasındaki ayakkabıları nasıl giymeliyiz?

Size ekte sunacağımız hayati bilgiler doğrultusunda bu yaz kazasız belasız sezonun moda ayakkabılarını giyebilirsiniz.

None Bu yaz ayakkabılar oldukça yüksek ve büyük bir çoğunluğunda bu yüksekliği dengelemek amacıyla önde 2-4 cm arası süspansiyon amaçlı bir dolgu bulunuyor.

Tahminim, bu ayakkabıları küçük bir platforma ya da minik bir merdivene çıkarak ayağınıza geçirmeniz daha kolay olacaktır, zira bu ayakkabıları giymek için önce ona ulaşmak gerekiyor. Platformun yanlarında bulunacak dayanak noktaları ise bu işlemi daha da yumuşak ve emniyetli bir hale getirebilir.

Bu ayakkabıları giymek demek, bu ayakkabılarla yürüyebileceksiniz anlamına gelmiyor, daha çok arz-I endam için uygun, benim gördüğüm bütün kadınlar ip cambazına benzer hareketler yapıyorlardı, ancak gerçekten uzun boya bayağı bir katkısı var, yiğidi öldür ama boyunu yeme...

En en önemli hususlardan biri, belli bir kütlenin üstü ve kas yoğunluğunun altı için bu ayakkabılar imkansız olmaz diye düşünüyorum, çünkü çoğunun topuğu da çok ince, hatta 1 cm2’den az bir topuk kalınlığı olanlar  var.  Bu durumda,( vücut ağırlığı x yere temas alanı /yerçekimi) denklemini kurarsak tarak kemiklerine binen ekstra basınç, herkesin kaldırabileceği bir yük değil, ancak baldır kasları kuvvetli olan ince bayanlar  için  daha uygun, ( gerçi tekrar söylüyorum, onlarında çoğunluğu yürümekte zorlanacak ancak modanın önünde durmak mümkün mü?)

Öz cümle, inceyseniz, baldır kaslarınız güçlüyse, hayatı hep aynı seviyeden  izlemekten sıkılan, yüksekleri merak eden bir kişilik yapınız varsa ve yürümek, ayakta durmak kadar önem teşkil etmiyorsa bu ayakkabılar sizin için biçilmiş kaftan... Ancak tuvaletinizi evde yapmayı ve o gece az sıvı almayı unutmayın! Minimum hareket kabiliyetiniz olacağından gece tuvalete gitmekte bile zorlanabilirsiniz.

Erkeklerin Giymeyi Derhal Bırakması Gereken 10 Şey!

Erkekler nasıl giyinmeli ve artık neleri giymekten vazgeçmeliler?

Erkeklerin Giymeyi Derhal Bırakması Gereken 10 Şey!

10 - Hasta edici darlıkta takım elbiseler!
Dapdar pantolonlara sahip, kısa paçalı takım elbiseler, takım elbise değildir arkadaşlar. Kadınların takım ...

Erkeklerin Giymeyi Derhal Bırakması Gereken 10 Şey! Devamını Oku >>

Yorum Yapın!